מעודכן ליום רביעי, 9 ביולי 2008
שימו לב: ידיעון זה בהחלט אינו סופי ואין להסתמך עליו.
סילבוס שפה ומוח לשנת תשס"ח
(קורס מספר 06274100)
06274100 שפה ומוח
סמינר
פרופ` רחל גיורא
האם להבין "שברתי את הראש" בקונטקסט של קושי לפתור בעיה הוא תהליך שונה מאשר בקונטקסט של נפילה ופציעה? האם להבין "ציור גיאומטרי מופשט" בקונטקסט של השתקפות פנים במראה לאחר שנת לילה הוא תהליך שונה מאשר בקונטקסט של ביקור בתערוכה? בשאלות אלו ואחרות נדון במסגרת הקורס באמצעות מחקרים שבדקו התנהגויות (זמני קריאה, זמני תגובה, תנועות עיניים בזמן קריאה) ובמקביל מדדים אוטומטיים של פעילות מוחית בזמן תהליכי הבנה.
שיטות מחקר וממשק לשוני חוץ לשוני
תלמיד שלא עומד בדרישות הקדם - בתיאום עם המרצה